MALİYE ANLAŞMALI RESMİ EVRAK BASIMI

Genco Matbaa, maliye ile anlaşmalı bir matbaadır. 33 yıldır, müşterilerinin fatura, adisyon, irsaliyeli fatura, sevk irsaliyesi, gider pusulası gibi resmi evrak taleplerini karşılamakta ve cilt takiplerini yapmaktadır.

FATURA, SEVK İRSALİYESİ, GİDER PUSULASI, ADİSYON VB. RESMİ EVRAK BASIMLARINDA GEREKEN BELGELER:

ŞAHIS İŞLETMLERİ İÇİN: Vergi levhası, nüfus cüzdanı, isteğe bağlı olarak ünvan, logo, telefon, sicil no bilgileri.

ADİ ORTAKLI İŞLETMELER İÇİN: 2 vergi levhası, 2 nüfus cüzdanı, ortaklık vergi numarası, isteğe bağlı olarak ünvan, logo, telefon, sicil no bilgileri.

ŞİRKETLER İÇİN: Vergi levhası, nüfus cüzdanı, imza sirküleri, isteğe bağlı olarak ünvan, logo, telefon, sicil no bilgileri.

Siparişlerinizi mail ortamında veya whatsapp üzerinden vermenizi rica ederiz. Lütfen sipariş verirken yukarıdaki bilgilere uygun veriniz. Eksik evraklı siparişler dikkate alınmamaktadır.

ADİSYON

Özellikle Bodrum gibi tatil beldelerinde masada servis yapan içkili restoran, kafe vb işletmelerde maliye onaylı adisyon zorunluluğu vardır.

Adisyonun üzerinde masada servis edilen ürünün cinsi, miktarı ve tutarı açık bir şekilde yazılması gerekmektedir.

Bu tür bir evrakı da bastığımızı belirtiriz.

SEVK İRSALİYESİ

Malların iki ve daha fazla nokta arasındaki nakliyesinde faturaya bağlı olmaksızın zorunlu olan ve araçta bulundurulması gereken sevk irsaliyesini Maliye anlaşmlı bir matbaada Maliye Bakanlığı mührünün konularak ve matbaacı tarafından bakanlık sistemine kaydını yaptırarak tedarik edebilirsiniz.

GİDER PUSULASI

Gider pusulanızı da resmi kayıtlar içerisinde firmamızdan alabilirsiniz.

DİĞER RESMİ EVRAKLAR

Kaşe de yapıyoruz.